TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

22 OCAK BURSA

ATİK ATİK : Yarış yaşamına başladığı istanbul sentetiğindeki ilk yarışıyla takibe aldığım bir tay olmuştu Atik Atik.Sonrasında izmir’e gelen ve bu pistte takibe devam ettiğim safkan tek 1.liğini çimde almış olsa da bence kum piste daha uyumlu yapıda bir isim.

Gördüğü yarışlarla üzerine koyup form tutma çabasında olan Atik Atik’in son startında elde ettiği 4.lük gayet başarılıydı.Jokeyinin anlamsızca koca düzlükte iki at arasında kapanmayı başarmasına rağmen mücadelesini sürdüren safkan o gün için Şifne Efesi’ne bir şey yapamazdı ama 2. veya 3. olabilirdi.

Bugün ise gayet uygun gruba geldiğini görüyoruz.Rakiplerine karşı 2-3 kilo gibi bir avantajı da mevcut olup favori konumunda bile değilken banko olarak değerlendiriyorum.

 

SERDENGEÇER : Formda olduğu vakit özellikle mesafede etkili yarışlar yapıp istikrar sağlayabilen bir isim Serdengeçer.Ayrıca bugün koşu temposunun rölanti geçeceğini düşünüyorum.Çünkü alıp başını giderek kaçmak isteyecek bir safkan bulunmuyor.

Serdengeçer ise boş kiloyu da yakalamışken en azından ilk üçte konumlanacak ve böylece gidişat avantajını da elde etmiş olacaktır.Temposunu arttırmak için düzlüğü beklemesi muhtemel safkanın bariyere yakın sergileyeceği sprintiyle tüm gruba hakim olabileceği kanaatindeyim.

Rakip olarak yine ön tarafta yer tutacağı ortada olan ÖZÇOCUK ve Uzun Bey’e saldıran AŞIKBEY öneririm.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,8,1,7,2,6,9

2.AYAK : 2,9,11,6,5,8,7,1,4

3.AYAK : 5,2,4,3,7

4.AYAK : 1

5.AYAK : 4,9,8

6.AYAK : 12 / 9,8

ÜYE YORUMLARI - 5 YORUM
 1. ece milner dedi ki:

  Doğaç Bey bol şanslar dilerim.

 2. Oğuz Uzun dedi ki:

  plaseye kimi yazalim dogac bey

  1. dogac dedi ki:

   Dai Jin yavrusu Chiron bu rakipler yanında en azından 2. olmalı diye düşünüyorum astrakhan

 3. Emrah Kulaksiz dedi ki:

  Son ayak yorumun beni cesaretlendirdi Doğaç kardeşim bende 12 tekli bı kupon yaptım naçizane tabelada ilk yarısını ölçü almadigim grey pilotuda değerlendirebilir siniz arkadaslar

BİR YORUM YAZ