TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

22 MART KOCAELİ

1.AYAK : Pist ve mesafe ayırt etmeksizin başarılı performanslarına devam ediyor MINIGUN. Gerçekten oldukça istikrarlı bir isim. Bugün son galibiyetini elde ettiği Kocaeli kumunda karşımızda. Apranti tercihiyle kilosu da normalleşmiş durumda. Rakiplerine oranla çok daha formda oluşunun artılarını da kullanıp düzlük boyu sürdüreceği sprintiyle açılışı yapmasını bekliyorum.

 

2.AYAK : İstikrarlı MASTER OF PUPPETS, formda KING OF THE SOUTH, mesafesinde KOCAÇINAR ve ritmini bulan NAZİK ENDAM arasındaki zevkli kapışmayı ayrım yapmadan izlemekten yanayım.

 

3.AYAK : Eski inadını çok gösteremese de yine önde boş kalacağı bir yarış yakalamış durumda BABAARİF. Ayrıca bugün sert jokeyiyle de buluşacağından gücünü hatırlayıp beyaz bayrak ayna yapabilir, favorim. Sevdiği kaba kumda SELKUT, net sprinter EMİRSOY, mütemadiyen iyi koşan DERVİŞBEY ve inatçı yapısıyla HEKİMOĞLU 1.lik mücadelesinin ortakları olacaklardır.

 

4.AYAK : Banko önerdiğim son startında kazanırken iyi durumunu koruduğunu gözler önüne serdi HELL STORM. Bugün de benzer şartlar altında yarışacağından favorim. Aynı yarışta sermayeli 3.lük elde ederken kıpırdayan DANIELAS DAUGHTER ile liderliği istemesi halinde COMMITMENT öncelikli rakip konumundalar. İlerleyen yaşına rağmen CALLIENTE, gününde olursa TORİÇEM ve dışarıda at bırakmamak adına SWEETY BELLA şans vereceğim diğer üçlü.

 

5.AYAK : Son startında da ön planda sunduğum bir isimdi ÇİLEK KOKUSU. Ancak ataklarında gecikince 2.likten öte gidemedi. Bu kez ön tarafa daha yakın yer tutup daha erken ritme girmeyi başarabilirse 1.likle tanışmasını bekliyorum. Hışman tercihiyle UMUT SENSİN ve bir şeyler yapmaya çalışan ŞEREFİN KIZI rakip konumundalar.

 

6.AYAK : İstikrarsız arap atlarının kısa ve kalabalık mücadelesinde her türlü sonuca açık olmak gerek. Bütçeler el verdiğince çok ata şans verilmesini düşündüğüm koşu için sıralamam şablonumdadır.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1

2.AYAK : 1,4,5,2

3.AYAK : 3,10,1,7,8

4.AYAK : 3,5,2,1,4,6

5.AYAK : 5 / 9,7

6.AYAK : 1,3,10,4,2,5,9,14

6’lı ganyan 1.229,49 t vermiştir.

ÜYE YORUMLARI - 3 YORUM
  1. s1mple dedi ki:

    Üstadım bugün iki kurgunuza dokunmadan oynadım. Nazar değmesin tebrik ederim.

  2. mert.emlak dedi ki:

    tebrikler ve teşekkürler

  3. baba dedi ki:

    tebriler bol şanslar

BİR YORUM YAZ