TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

21 OCAK İZMİR

ARSLANTURBO : Bugün Atiksoylu dışında öne hamle yapacak bir safkan bulunmaması büyük avantaj Arslanturbo için.Eğer ki biraz sert başlayıp niyetini belli ederse sonrasında rölantiye bağlayabileceği bir şekilde temposunu kuracaktır.Erken baskı yememe ihtimali de yüksek olduğundan düzlüğe avanslı çıkıp direnç gösterebilir, favorim.

 

İDLİP ÇOCUKLARI : İlk kez çıktığı izmir kumunda biraz ritme girmekte gecikince sermayeli 4.lük elde etti İdlip Çocukları.Bugün artan tecrübesinin yanı sıra mesafenin uzaması fazlasıyla lehine olacaktır.Kilosu normalleşip jokeyinden de daha iyi katkı alacağı barizken tüm grubu toplayabilir, favorim.

 

BLACKBALL – BABA AVCI : Blackball hariç tüm safkanların kaçmak isteyeceği bir yarış olduğundan tabii ki en mantıklısı son metrelerde etkili gelecek olan Blackball’a yönelmek.

Lakin seri isimlere bulaşmadan kendi temposunda 2-3 gibi konumlanırsa düzlük boyu sürdüreceği aksiyonlarıyla Baba Avcı’nın dirençli kalabileceği görüşündeyim.

 

NALDÖKENBEYİ : Şu ana kadar belki gerçek bir sınava çıkmadı Naldökenbeyi.Ancak safkan genel görünüm itibariyle zaten çok iyi yerlere geleceğini belli ediyor.Bugün de bunu kanıtlayacağı inancındayım.Rakibe göre koşan yapısından sebep tek rakibi konumundaki Kocaoğlan’ı çok kaçırmadan onun 1-2 boy dışında yer tutması gerekir.Düzlüğe çıkıldığında da onun dışına dolanıp daha baskın aksiyonlarıyla hakimiyetini hissettireceği inancındayım.

 

PRIDE OF TURKS : Dil bağı ilavesi aldıktan sonra nihayet beklentileri karşılar cinsten performanslar ortaya koymaya başladı Pride Of Turks.Safkan mesafe uzadıkça gücünü daha iyi yansıtıyor.Bugün de 1600’e çıkacak olması ve rakiplerinin çok da iç açıcı görünmemeleri bu safkanın seri yapabilmesi için güzel bir fırsat.Atomay arkası sakince 2.liğe yatıp artırmak için düzlüğü beklemesi halinde bariyer dibinden sergileyeceği aksiyonların kendisine 1.lik getirebileceği kanaatindeyim.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,3,4,6

2.AYAK : 6,1,8,4,3,10,2,5,7,9

3.AYAK : 3,4

4.AYAK : 2

5.AYAK : 5 / 4,3,2,1

6.AYAK : 1,4,8,2,5,7

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ