TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

20 AĞUSTOS İSTANBUL

MADİYAN – SİYAHTAY : İstanbul’daki performansı bu gruba yetebilecek bir at Madiyan. Ayrıca seri başlayıp ön tarafa yakın konumlanmayı sevişi de lehine olacaktır. Çünkü öyle çok da net bir sprint atabilecek rakibi yok. Dolayısıyla aprantisiyle bütünleşmeyi başarabilirse galibiyete uzanabilir.

İlk startını Ankara kumunda alıp gelecek olan Siyahtay ise rakım avantajını hissederek rakip konumunda olacaktır.

 

ROSSO : Son startındaki galibiyetinde baya iyi göründü Rosso. Ön taraf içi bekleme yarışı yapınca daha başarılı olabildiğini gösteren safkan bugün de benzer şartlar altında karşımızda. Jokeyinden benzer sürüş gelmesi halinde kazanırda kalmasını bekliyorum, favorim.

 

YELTAY : Bu sezon eski Yeltay’ı maalesef çok izleyemedik. Çünkü sürekli stili rakipleriyle start alınca safkan neye uğradığını şaşırdı. Bugün nihayet önde boş kalacak. S.Boyraz’ın da tempoyu iyi ayarlayacağını düşündüğümüzde gücünü hatırlayarak beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum.

 

MÜLAYİM – İLANLİ OĞLU : Ankara’da ortalama performanslar sergilese de henüz galibiyetle tanışamadı Mülayim. Bu kez çok ama çok uygun rakipler yanına geliyor. Start çıkışında fazla oyalanmazsa 1.liğe uzanmaya yakın görünüyor.

Tecrübeli rakipler yanında aldığı ilk startının düzlüğünde akışlı aksiyonlar sergileyen İlanli Oğlu ise kabiliyetli bir tay gibi görünüyor. Dolayısıyla bugün artan formuyla rakip konumunda olacaktır.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 7,10

2.AYAK : 6,4,5,1 / 7,11,12,2,14

3.AYAK : 3,8,9,2,1,7,4,5

4.AYAK : 6

5.AYAK : 9,2

6.AYAK : 13,14,7,12,1,15,5,8,2,3,6,9,11

ÜYE YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Deha Aydın dedi ki:

  Doğaç bey ilkayakta 2 numara kayaege hakkında bişey solebilmisiniz

  1. dogac dedi ki:

   Bahsettiğim iki tayın daha iyi koşmasını bekliyorum ancak tabii ki bir atlık daha yerim olsaydı ilave ederdim

 2. caner mingaz dedi ki:

  Please yorumun nedir doğaç teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ