TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

SAĞLAM BANKO – 2 OCAK İZMİR

2. ayağa 3 numaralı Ninoşun Oğlu eklenmiştir.(22:50)

 

1.AYAK : Vasat performansa sahip isimlerin mücadelesinde her türlü sonuca açık olmak gerek.Dışarıda at bırakmamak mantıklı olacaktır.

 

2.AYAK : Son startında Romeo ile saçmaladıkları için kazanabileceği koşudan oldu TOROS DAĞI.Bugün öne düşmek isteyecek safkanın seriliğini yakalayabilecek bir isim görünmüyor.Bu şartlar altında beyaz bayrak ayna yapması mantıklı olanı.

Olur da ekürilerden Tuğalp çala kamçı Toros Dağı’nın üzerine gidip bozmaya kalkışırsa sprinter isimler ALPTUĞHAN ve NİNOŞUN OĞLU devreye girebilir.

 

3.AYAK : izmir kumuna ve mesafeye yatkınlığı ortada BEYAZ KULE‘nin.Üst üste etkili koşarak form tuttuğunu gözler önüne seren safkan senenin başı olması sebebiyle çok uygun grupta start alıyor.Aprantisi üzerinde durmayı başarabilirse Beyaz Kule de kazanmayı başaracaktır.

 

4.AYAK : Mesafe 1400 olsaydı gözüm kapalı banko önereceğim isim DONT HESITATE olurdu.Ama 1401 metrede bu safkana şüpheyle yaklaşmak gerekir.Yine de önde biraz mesafeyi kısaltabilecek tempo yavaşlığını yakalayabilirse düzlükte direnebilir.

Potansiyelli CALLIENTE ve İPEKKIZ malum rakipleri.

 

5.AYAK : Üst düzey form tutan BAYDÖKER koşunun haklı favorisi.Lakin arkada Bennato ile birbirlerini kollamak isterlerse diye ben yanına rakiplerini de yazacağım.

Önceliğim izmir’deki son işinde gayet diri gördüğüm JUST RUN‘dan yana.Ön tarafa yakın konumlanması muhtemel safkan Mertcan idaresinde enteresan bir performansa imza atabilir.

Sonrasında BENNATO ve STRABON düşünülebilir.

 

6.AYAK : Ara sonrası gördüğü yarışta hem kötü sürülen hem de mesafe yetmeyen SUNGURLU bu kez artan tecrübesiyle daha iyisini yapacaktır, favorim.

Kocakaya ısrarıyla SON FIRTINA, önde önemsenmezse çıktığı gibi bitirebilecek YÜZGÜLDÜREN, 8 aydır tabeladan düşmeyen HOVARDA ve Çiçek idaresinde ŞERİFAĞA 1.lik mücadelesine dahil olabilecek isimler.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,4,6,2,1,5,7

2.AYAK : 5,1,3

3.AYAK : 2

4.AYAK : 1,3,2

5.AYAK : 2,4,3,5

6.AYAK : 7,6,10,4,8

ÜYE YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Misli beşli
  1
  1.2
  2.3.5
  2
  1.6.7.8
  25 misli..

 2. SantaPera dedi ki:

  Sitenin urfa oyunu yok bari üye arkadaşlar bi kaç şablon atsa kendi adıma urfaya çok uzağım belki yardımı olur teşekkürler

 3. astrakhan dedi ki:

  ulfanın ilk ayagnı FERİTin tercihyle gruptaki umutlu tayy MİRBARAN ın bankom bunları geçeer diye düşünüyorum…4.ayak CIMŞIT-BEAUTYSUN ikilsnden birinin kazanacağnı düşünüyö..bende böyle urfa…

  4.MİRBARAN
  2.5.12.4.3.7.8.9.6.11
  1.3.6.4.2.8
  5.7
  1.3.8.7
  9.12.8.10.2.3.6.11

BİR YORUM YAZ