TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

2 ARALIK İSTANBUL

AYPARS : İstikrarlı ve başarılı performanslarına gücü oranında devam eden bir isim Aypars.Lakin safkanın son 3.lüğünü çok daha farklı buldum.Resmen kendini aşan safkan şu ana kadarki en iyi yarışını yaptı.Belki o gün eklenen dil bağı ilavesi bunda olumlu etki yaratmıştı.Bugün de benzer şartlar altında ve uygun rakipler yanında karşımızda olduğundan aynı performansı sergilemesini bekliyorum.

Kaanberk ve Uçan Savaşçı ikilisinin süratlendirmesi muhtemel mücadeleyi onların arkasına yatarak 3-4 gibi takip edecektir Aypars.Tehlikeli rakipleri sprinter isimler olduğu için Özcan’ın acele etmemesi gerekiyor.Gidip de daha virajda öndeki süratli isimleri atlamaya çalışıp safkanını son metrelerde dirençsiz bırakmamalı.Sakince düzlüğü beklemesi halinde sonrasında sergileyeceği düzgün aksiyonlarla ön tarafa hakim olmasını ve kalan metrelerde de Pıtır’ın, Tunç Siperi’nin ataklarına direnmesini bekliyorum.

 

YETİM ALİ : Son dönemde nispeten daha iyi rakipler yanında koşup başarılı oluyor Yetim Ali.Bugün dişine göre gruba geliyor desek yeridir.Belki uzundan kısaya dönmekten biraz olumsuz etkilenebilir lakin bu at zaten bana göre kısa ve orta mesafe atı.Uzunda da başarılı koşuyor ancak en iyi performanslarını bu tarz mesafelerde gösterebilecek potansiyelde.Bugün de kaçak atların arkasındaki grupta 5-6 gibi yer tutup düzlüğe çıkılır çıkılımaz sarı formasıyla belirip yarışı çalan isim olabilir.

İş rakip aramaya geldi mi çok sayıda ata şans vermek gerekiyor.Sentetikte eksik diye Cömertoğlu’nu, starttan çıkmıyor diye de Ayliz’i şablonu daha fazla şişirmemek için eledim.Bütçeler doğrultusunda rakip sıralaması dikkate alınabilir.

 

RED APPLE – MISS DEFNE : Kendinden emin ve pişkin görüntüsüyle idmanda en dikkat çeken tayların başında geliyor Red Apple.Erkek fiziğinin yanı sıra güçlü aksiyonlarıyla da iyi yerlere gelmesi muhtemel tay için Mehmet Kaya deklaresi de avantajına olacaktır.Çünkü jokeyi bu tarz yarışlarda en iyi sürüşü yapıyor.Dolayısıyla galibiyete yakın görünüyorlar.

Sentetiğe uygun aksiyon yapısı ve yeterli hazırlıklarıyla Miss Defne ise ciddi rakip konumunda olacaktır.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3

2.AYAK : 5 / 9,8,2,1,11,10,4,7

3.AYAK : 5,6,1,9

4.AYAK : 5,8,4,1,6

5.AYAK : 10,8

6.AYAK : 11,5,4,2,1,9,6,12,13,3,7

ÜYE YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Blue90 Blue90 dedi ki:

  Kendine hakıszlık etme Dogaç bey. 4 gündur şablonda kafa atların alternatflerinle hatırı syılır ikili ve çifteler buluyomur. Bu oyuna bizde kendimizden bişeyler katınca anlamlı oluyor. İYİ çalışmalar.

 2. ece milner dedi ki:

  Doğaç Bey hayat böyledir. İniş çıkışlar hep olur. Yeter ki moralinizi yüksek tutun. Bahtınız açık olsun.

 3. Murat Melikoğlu dedi ki:

  sevgili doğacım biz seni biliyoruz tek sıkıntın bence bütün programlara kosturuyorsun bazen 2 bazen 3 buna kimse dayanamaz nerdeyse dinlendiğin gün yok biz seni biliyoruz diğer arkadasın dediği gibi sadece altılı değil biz senin kafa atlarından ikili çifte den de güzel paralar alıyoruz kolay gelsin

 4. Oozdemirr Oozdemirr dedi ki:

  Aynı altılıl proğramna 2-3 yorumcu lu tahmin verenlerden tek başınıza daha başarlısınız.Kafamızda karışmıyor size bakiyoruz.Sadece.Boll şanslar

 5. İlyas Türksever dedi ki:

  Bol şanslar
  3.7.10.6.4.5
  8’KÜBALI
  3.6.5.2.4
  6.8.7.1.3.4
  3.10.7.8.2.5
  4//5.9

 6. İlker Özkırmacı dedi ki:

  İzmir de başarılısınız,
  Bence sadece İzmir e tahmin verin,
  Başarı oranınız artacaktır.

 7. İlyas Türksever dedi ki:

  Başarının yolu inanmaktan geçiyor. İnanarak yaptığınız işler ortada doğaç bey kardeşim. Yolunuz açık şansınız bol olsun.

BİR YORUM YAZ