TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

2 AĞUSTOS İSTANBUL

1.AYAK : Son startında jokeyinin atına ve kendisine çok güvenmesinden sebep çok rahat kazanabileceği koşudan oldu FERHAN.Doğru düzgün yarış bile yapamayan safkan bugün gerçek performansını ortaya koyacağından koşunun haklı favorisi konumunda.

Ankara’dan gayet iyi durumda gelen MISTER HEART ve start çıkışında çok oyalanmazsa LEX TALLIONIS 1.lik mücadelesinin diğer ortakları olacaktır.

 

2.AYAK : Toplamda 5 taya şans verdiğim koşuda ilk sıradan yazdığım isim ile son sıradan yazdığım isim arasında çok da bir güç farkı yok.Dolayısıyla ayrım yapmamanızı öneririm.

 

3.AYAK : Sezonu oldukça etkileyici galibiyetlerle açtı MISS HELIN.Safkanın zaten gücü, potansiyeli ve yaptıkları ortada.Evet daha ziyade orta mesafelerde başarılı ancak uzunu da var.Koşu temposu da bugün süratli geçmeye aday olduğundan 4-5 gibi yer tutup etkili düzlük bindirmeleriyle sonuca gidebileceği kanaatindeyim.

Nasıl bu kadar geri planda kaldığına anlam veremediğim LUCKY FOOT öncelikli rakibi olurken PERİ LİNA, THE LAST ROMANCE ve ISKRA oyunu genişleten takipçilerimizce dikkate alınabilir.

 

4.AYAK : Emin adımlarla ilerliyor CALL TO VICTORY.Maşallahı var gerçekten ve düzlükte adeta büyüyor.Çok da övmek istemiyorum, nazar değmesin.Ben erkek tay denemedeki senaryonun Sait Akson’da da değişmeyeceğini öngörüyorum.

 

5.AYAK : Son startında inançsız ve kötü sürüldüğü için bence kazanabileceği koşudan oldu BLUE RIBBON.Pancar temsilcisinin er ya da geç ışık veren bir perfomans ortaya koyması gerekirdi ki bunu başardı.Bugün üzerine koyarsa kazanmaya yakın görünüyor.

Takibimdeki LAS BRISAS, boşluk 2.likleri elde etse de LIVE THE MOMENT, potansiyel barındıran DELAL SULTAN, mesafe istese de jokeyinin iyi yer tutabileceği MİRO ve takı ilaveleriyle FETTAHOĞLU kendilerine şans yaratacaklardır.

 

6.AYAK : Son startında banko önerdiğim ancak yarışın hiçbir yerinde görünmeyen PRIOR bugün elbet bambaşka bir performans sergileyecektir.Bu safkanın Sakarya 2.si olduğunu unutmamak gerek.İdmanlarındaki iyi görüntüsünü koruyorken Kısrak galibi olabilir.

Ara sonrası gördüğü yarışta kondisyon eksiğine rağmen yakın ara tamamlayan karakterli REAL QUEEN ciddi rakip konumunda olacaktır.

Ekonomik sürülebilecek FLORIDA COAST, aldatıcı kazandığını düşünsem de Kocakaya ile MALA MOJA, son startında stili dışı koşmasına rağmen beğendiğim MINDHUNTER, mesafe tutacak olan MOORLAND, SELEN KIZIM ve son yarışında kapanan PAMPHYLIA zevkli 1.lik mücadelesinin belirli metrelerdeki ortakları olacaklardır.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,3,6

2.AYAK : 12,13,9,4,3

3.AYAK : 6 / 5,8,9,4

4.AYAK : 2

5.AYAK : 3,7,8,11,10,5

6.AYAK : 12,13,5,7,9,10,14,11

ÜYE YORUMLARI - 6 YORUM
 1. astrakhan dedi ki:

  dogacim.dun.icin.tebrik.ve.tesekkur.seviliyosun

 2. Anonim dedi ki:

  Bol şans
  7 WIN AND DANCE
  5.2.4.10.3.1.8
  1.7.4
  6 SAMSUN
  4.8.6.2.3.1.5.7
  3.12.13.9.2.14.4.1.7

 3. Gs1905 dedi ki:

  A.çelikten duble bekliyorum the last romance//call to victory

 4. Derya dedi ki:

  Doğaç Bey,çok teşekkür ederim,ufak bir meblağ da olsa tutturabilmek önemli. Şans ve kısmetten öte yol yok…Sevgilerimle,

 5. Kargl dedi ki:

  Dogac bey ben siteye giremiuorum her zamanki parolam girmiuo daha klredim vardl cunki telefonum arlzall olduğu için bi yaklnmdan girdim siteye ama girmiuo parola hatalı diyo bende yeni kaylt aclp kullanlcl adlnl değiştirdim çünki şifre alamlyorum telefonum arlzall olduğu için şimdi olan klredimde iptal oldu bana yardlmcl olun klredim yandlml şimdi yoksa yeni kaylt açtım şimdi giriş yaplyo ama klredim yok daha 17 günüm vardl bi yardlmcl olun

  1. dogac dedi ki:

   Sorununuz çözülmüştür, diğer hesabınızdaki ViP günleriniz bu hesabınıza aktarılmıştır.

BİR YORUM YAZ