TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

2 + 1 BANKO – 15 ŞUBAT ADANA

YILDIRIM HANIM : Yarış yaşamının henüz 2. startında oldukça etkili bir performansa imza attı Yıldırım Hanım. Ara sonrası katıldığı koşuda ilk kez çıktığı Adana kumunu benimseyerek potansiyelli safkanlar arkası kolay 3.lük elde etti. Sonrasında gerçekleştirdiği idmanlarında da üzerine koymuş görünüyor. Mesafe dezavantajını çok hissetmezse 1.likle tanışmasını bekliyorum.

Sürekli tabelada dolanan PUPPAPEINO, mesafe deneyimi edinen CINNAMON ve startı ağır almazsa NORTH QUEEN rakip konumundalar.

 

VAHŞİ KIZ : Üstün süratiyle bu tarz yarışlarda sonuca gitmekte zorlanmıyor Vahşi Kız. Anlamsız son startını saymazsak ondan öncesinde kolay galibiyetler elde ediyordu. Bugün yine seri başlayıp liderliği istediği şekilde alması muhtemel olduğundan yakalanmamasını bekliyorum.

 

HAMASET : Son startının çıkış anında sorun yaşayınca yarış yapamadı Hamaset. Oysa ki normal başlasa bence o gün de çok net kazanan olurdu. Bugün geçmekte zorlanmadığı Ascot’un ve alt grup isimlerin yanında karşımızda. Bu kez tercihli start istemiyle en dıştan çıkacağından benzer problemin yaşanmayacağını varsayarak beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 9 / 7,5,6

2.AYAK : 2,4,1,3,5,6,7

3.AYAK : 1

4.AYAK : 4

5.AYAK : 2,3,5,4,7

6.AYAK : 14,4,10,13,6,5,3,16,1,15,2,7,11,9

ÜYE YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Poyraz1134 dedi ki:

    Doğaç Bol Şans
    3+1 gibi (17 bin)
    2+1 de sende isallah vakti geldi diyorum
    Pimi çektin bariyer dibine bıraktın patlatalim artık

BİR YORUM YAZ