TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

18 ŞUBAT KOCAELİ

Kocaeli programında özellikle 2 banko seçeneği yüksek agf’lere ulaşmış olsa da diğer ayaklar oldukça denk ve zorlu.Dolayısıyla o bankoları yıkmak üzerine değil de diğer ayaklardaki sürprizleri kaçırmamak üzerine odaklandım ve böyle bir kurgu oluşturdum.

 

ATOM CEMİL : Son startında Kocaeli kumunu oldukça benimseyince potansiyelli sayılabilecek rakibine zor anlar yaşatmıştı Atom Cemil.Ki o gün için rakibi önde istediği tempoyu kurup boş kalmıştı.Dolayısıyla bu 2.liği gayet değerli.Sonrasındaki idmanlarında formunu geliştiren safkan benzer şartlar altında üzerine koyacaktır.Rakipleri de müsait görünüyorken ilk 1.liğini almasını bekliyorum.

 

MEMDUHAĞA : Bu sezona da fırtına gibi girdi Memduhağa.izmir’de rakiplerini sürklase eden safkan şimdi Kocaeli pistinde karşımızda.Bu piste de uyumlu yapısıyla rakiplerini geride bırakıp kaba kumda Başhükümdar ile karşılaşana kadar geçilmemesini bekliyorum.

 

ASLAN KADİR : Sentetikte şansını deneyen safkan 2 startında da istediğini alamadı.Bu kez kaba kumda karşımızda.Babasından sebep bu piste daha iyi uyum göstermesini bekliyorum.Ters pisti de çok yadırgamazsa Aslan Kadir’in galibiyete uzanan taraf olabileceği kanaatindeyim.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,1,2,6,8

2.AYAK : 2

3.AYAK : 4

4.AYAK : 1,4,5,6,11,12,9,8

5.AYAK : 1 / 2,3,5,7

6.AYAK : 13,16,5,6,14,1,2,10,9,4,7,3,12,11,8

ÜYE YORUMLARI - 2 YORUM
  1. akincan2 dedi ki:

    Sevgili Dogac ilk defa bir yorumcunun kuponunu aynen yatirdim

  2. Anonim dedi ki:

    Doğaç Bey 41 kere maşallah son haftalarda tebrik etmekten yorulduk..

BİR YORUM YAZ