TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

18 ŞUBAT ADANA

1.AYAK : Grupta nispeten daha istikrarlı ve potansiyelli iki isim PRENSES DERYA ile NAZARNAZ bir adım önde görünüyorlar.Yamak 2 koşuda başarılı 2 aprantiyle start alacaklarını da düşünürsek 1.liğe oynayacaklardır.

5. kaldığı yarışta mesafe tuttuğunu belli eden ve devam eden formuyla SELDA HANIM bu ikiliye öncelikli rakip konumundadır.

Önde rahat kalabilirse BAHAR GÖZLÜM ve uzuna uyum göstermesi muhtemel CİĞERPARE kendilerine şans yaratabilecek diğer isimler.

 

2.AYAK : Hemen hemen her hafta görmeye alıştığımız ve gününde olanın üstünlük sağladığı mücadelede ben dışarıda at bırakmamayı tercihliyorum.

 

3.AYAK : Son startında rakibi Babaoktay’ı geçmeyi hedeflediği için erken yürüdü PRAGYA.Düzlük boyu saldırsa da potansiyelli isme diş geçiremeyen safkanın hedefi 1.lik olunca son metrelerde 2.liği de kaybetti.Oysa ki Babaoktay’ın galibiyetini kabullenseydi White Spear’a asla geçilmezdi.Bugün yine benzer şartlarda ve mesafeye uygun yapısıyla start alacak olan Marcavelly yavrusunun rakip yokluğunda kazanmasını bekliyorum.

 

4.AYAK : Son dönemde baya üzerine koyarak farklılaştı TRİLYA.Bu kez biraz olsun uygunlaşan grubu geride bırakarak özlediği 1.liğe kavuşabilir.

Boş bir at olmayan MARS ve yarış gören ARDAŞAH malum rakipleri.

 

5.AYAK : Çimde ve kısada bekleneni bir türlü ortaya koyamadı NORTH WEST.Bu kan hattıyla aslında bir yerlerde çıkış yapması gerekiyor.3 aya yakın bir süre sonra Adana kumunda ve nihayet uzun mesafede şansını deneyen safkan start çıkışında 9-10 boy kadar gecikince baştan kaybetmişti.Lakin jokeyinin de zorlamayışına rağmen boşluk 5.liği nefes açma açısından iyi oldu.Şimdi daha tecrübeli bir şekilde karşımızda.Eğer ki startta takılmazsa ortalığı karıştırabilir, favorim.

İstikrarlı BUMBLE BEE, önde yeteri kadar avans alabilirse SMILEY ROSE, sermayeli 2.liği ile WILD ROSE, idmanında dikkatime takılan YİĞİT HATUN ve 13 yarıştır maiden olan BET bütçeler dahilinde düşünülebilir.

 

6.AYAK : 93 handikap puanlı HUMBARA‘yı pek tabii bu grupta ayrı tutmak gerekiyor.Gününde olup şartlar lehine geliştiği vakit grup isimlere bile kafa tutan bir safkan.Bugün de koşu temposu lehine gelişeceğinden sprintinde çok gecikmezse kendisinden galibiyet beklemek en büyük hakkımız.

Rakip soran takipçilerimiz önce bir diğer sprinter SHUTKA sonra da tam mesafesinde DALLAS üzerinde durabilirler.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 9,8,2,5,6

2.AYAK : 3,9,10,2,5,1,7,6,8,4

3.AYAK : 7

4.AYAK : 5,4,1

5.AYAK : 5,3,6,7,8,1

6.AYAK : 1 / 14,3

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ