TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

18 HAZİRAN İZMİR

DEMİRBARS – TUMBUL AĞAM : Dereceli işleriyle hazırlıklarında dikkat çekiyor Demirbars.İzmir kumuna yatkınlığını mesafeyle birleştirince istikrar yakalamıştı.Bugün önde istediği tempoyu kuracak gibi göründüğünden beyaz bayrak ayna yarışı izletmeye yakın görünüyor.

Yarış gören ve koşu temposunun rölanti geçmesinden sebep mesafeyi kısaltabilecek olan Tumbul Ağam ise ciddi rakip konumunda olacaktır.

 

GOBEN : Yarış görüp nefes topladı Goben.Bu tarz mesafelerde etkili olabilen safkan için koşu temposu da lehine gelişecektir.Etkili düzlük aksiyonlarıyla söz sahibi olmasını bekliyorum.

 

KING OF İSTANBUL : Gerek kan hattı gerekse hazırlıklarındaki kendinden emin görüntüsüyle grupta baya ön plana çıkıyor King Of İstanbul.Taylarda etkili jokeyiyle start alacak oluşunu da göz önünde bulundurursak 1’de 1 ile başlamasını bekliyorum.

 

BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,6

2.AYAK : 8,1,6,4,9,10,3,2,5

3.AYAK : 1 / 4,5,2

4.AYAK : 2

5.AYAK : 5,8,7,4,12

6.AYAK : 11,1,2,8,4,6,5,7,10,9

 

BLACK PANTHER : Mesafeye çıkınca çok daha etkili performanslar ortaya koymaya başladı Black Panther.izmir kumuna uyumlu aksiyonlarıyla istikrar yakalayan safkan verilen arada eksiksiz hazırlıklar sergiledi.Bugün uygun rakipler yanında jokeyinin ön tarafa yakın yer tutması halinde düzlükteki güçlü aksiyonlarıyla galibiyete uzanan isim olmasını bekliyorum.

 

UZUNCUK ÇİÇEĞİ : izmir’de maiden kazandıktan sonra istanbul’da enteresan ve kolay bir galibiyet daha elde ederek dikkatleri üzerine çekti Uzuncuk Çiçeği.Sonrasındaki performanslarında onun tesadüf olmadığını gösterir cinsten koşan safkanın bugün en büyük avantajı tartışmasız yarış görmesi olacaktır.Çünkü arap atlarında bir yarış görüp nefes açmak çok önemli.Kendisine rakip gördüğüm isimlerle arasındaki kilo farkı da çok olmayan Uzuncuk Çiçeği’nin ataklarında gecikmemesi halinde perdeyi kapatmasını bekliyorum.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,8,7,4,12

2.AYAK : 11,1,2,8,4,6,5,7,10,9

3.AYAK : 2

4.AYAK : 11,4,1,6,3,7,5,9

5.AYAK : 5,10,3,6 / 11,1,7,2

6.AYAK : 1

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ