TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

18 EKİM İSTANBUL

LION OF BABYLON : Normalde banko olarak düşünmeyeceğim bir isimdi Lion Of Babylon.Çünkü koşular ağır pistte kalsaydı 4. ve 6. ayakları kolaylayabileceğimize inanıyordum.Ancak sentetiğe alınınca işler karıştı ve o ayaklarda hiç beklenmedik sonuçlar çıkabilir.Dolayısıyla risk alınabilecek en makul ayak olarak ilk ayağı gördüm.

Lion Of Babylon aksiyon ve yapı itibariyle sentetiğe oldukça uyumlu bir isim.Kısa mesafeli koşularda da gücünü çok iyi yansıttığı için başarılı ve istikrarlı performanslar ortaya koyuyor.Bir yarış evvel kolay kazanan safkan son startında ise startı ağır alınca grubun gerisinde kaldı ve stili dışı koştu.Ağır kilosuna rağmen düzlük görüntüsü yine fena olmayan safkan formda rakibine diş geçiremedi.

Bugün ise bomboş kiloda karşımızda.Startı bu kez normal alıp Saetta arkasına yerleşeceğini düşünüyorum.Yani gidip de Saetta ile liderlik için uğraşmaz sanırım.Öyle bir şey intihar demek olur.

Sakince süratli safkan arkası 2.likte gidip düzlüğe çıkılır çıkılmaz başlayacağı aksiyonlarıyla onu bastırmasını ve kalan metrelerde de sprinter isimlere direnmesini bekliyorum.

 

MANDALORIAN : Yani son yarışında Gülüm Osman’a saldırmış bir atın bu kadar geri planda kalmasına asla anlam veremiyorum.Hatta yarış çimde kalsaydı net bir şekilde bankom olacaktı Mandalorian.Kolay galibiyetleri ardından son startını üst grupta alan safkan hem rölanti tempoya hem de kötü sürülmesine rağmen yakın ara tamamlayarak dikkat çekti.Bugün hemcinsleri arasında ve dişine göre rakipler yanında muhakkak suretle kazanırda kalacağına inanıyorum.Sentetiği ne kadar benimser kestiremesem de bu kadar cazip konumdayken en azından ekonomik oyunlar için ideal bir banko tercihi olacaktır.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 9

2.AYAK : 7,1,2,6

3.AYAK : 3,2,7,1

4.AYAK : 8,1,6,3,4

5.AYAK : 5,9,8,2,7

6.AYAK : 8 / 10,6,5,2,3,7,1

ÜYE YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Knndg dedi ki:

    İlk altılı için tuttuğun at varmı abi? Kuma alınınca mutlaka yazılması gereken at mesela.

BİR YORUM YAZ