TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

18 ARALIK İSTANBUL

1.AYAK : 4 ay sonra uygun grupta kolay kazanarak döndü KAPAKLICAN.Safkan üzerine koyup etkili yarışlarına devam edecektir.Bugün rakipleri bence dişine göre olduğundan yine galibiyete yakın görünüyor.

Eski havasında olmasa da son iki performansıyla kıpırdayan BAŞAR öncelikli rakip konumunda olacaktır.

Üst düzey form tutan MEHTAR, yarış gören GÖKÇE HATUN, ön tarafta sakin kalabilirse YETİM ALİ ve düzlüğe avanslı çıkabilirse ATLIBEY 1.lik mücadelesinin belirli metrelerde ortakları olacaklardır.

 

2.AYAK : Çok da güven vermeyen ve günü gününü tutmayan isimlerin mücadelesinde bütçeler el verdiğince çok ata şans verilmeli diye düşünüyorum.Sıralamam şablonumdadır.

 

3.AYAK : Sentetiğe uyumlu yapı ve aksiyonlarıyla bu pistte 2’de 2 yaptı STRONG LEGS.Safkan düzlükte bir anda çok yüksek hızlara ulaşabiliyor.Bugün jokeyi çok gerilerde beklemezse yine 1.liğin en güçlü adayı konumunda.

Potansiyelini hemen yansıtan BLAZE TO VICTORY, jokeyine kavuştuğunu düşündüğüm PRAISE ve hemen vazgeçmeyeceğim VECTOR şanslı gördüğüm diğer taylar.

 

4.AYAK : Bir evvelki koşuda da start alsaydı şans vereceğim bir isim olacaktı CHAOTIC.Çünkü zaten safkanın grubu orası.Ancak kazanmakta biraz sıkıntı çektiği için kilo fazlalığıyla burada koşmayı tercihlemiş.Bence çok doğru bir karar.Chaotic’in bu isimlerden güç olarak üstün olduğuna inanıyorum.Safkan sentetiğe de uygun yapıda bir at lakin dediğim gibi bir türlü kazanma hamlesini gerçekleştiremiyor.Bugün jokeyi biraz olsun ön tarafa yakın yer tutarsa düzlükteki güçlü aksiyonlarıyla galibiyet özlemini dindirmesini bekliyorum.

 

5.AYAK : Müthiş idman görünümünü çim pistteki yarışlarında bir türlü yansıtamadı ERTEGİ.Sezonun bitmesiyle beraber şansını sentetikte deneme fırsatı bulan safkan bugün grubun da uygunluğuyla ön plana çıkıyor.Lakin şu ana kadar hep yaktığı için ben yine temkinli yaklaşmaktan yanayım.

Grubun tecrübeli safkanı KARBATUR, Mehmet Kaya idaresinde ÜLGENBEY ve anlamadığım şekilde sonuncu at çıktığı için BUDAKLI şans vereceğim rakipleri.

 

6.AYAK : Satış koşularına her daim temkinli yaklaşmak gerekir.Ancak ben bugün için ön plana çıkardığım 4 atın dışına çok da çıkmasını beklemiyorum.Bu isimlerin ayrımsız değerlendirilmesinden yanayım.Yine de sıralamam STRATA, KIND OF BLUE, UNTIMELY ve TEMPERANCE şeklinde.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6,1,2,3,8,5

2.AYAK : 4,2,12,10,8 / 5,3,1,9,6

3.AYAK : 7,1,4,8

4.AYAK : 1

5.AYAK : 4,5,6,3

6.AYAK : 13,8,10,7

6’lı ganyan 3.684,97 t vermiştir.

ÜYE YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Sahinter dedi ki:

  Tebrikler Doğaç bey son ayaktan yattım 13 strata tekti kısmet değilmiş başarılarının devamını diliyorum

 2. Anonim dedi ki:

  https://emedya-cdn.tjk.org/s/kupon/d589b4be.png
  EMEĞİNE SAĞLIK DOĞAÇ BEY KARDEŞİM.. tabelada 3 deseydi 30.000 okurdu altılınız..
  Devamı gelecek inşallah. Bizde teselli aldık.

 3. astrakhan dedi ki:

  dogacim.masallah.yaniyosun.besli.nasip.oldu

 4. TanMelih dedi ki:

  Doğaç bey sayende hergun 6lı bulur olduk :)) Ellerin dert görmesin.Bu camia ya fazlasınız…Tütü MAŞALLAH

 5. Blue90 dedi ki:

  Her ayağa uzun yorum yazmanız çok faydalı oluyor. Üçte 7’yi tek atarak cüzzi miktara buldum.Başarılarınız devamını dilerim.Teşekkürler.

 6. Anonim dedi ki:

  Maşallah Doğaç Bey. Tebrik ederim.

 7. Dogan dedi ki:

  Doğac tebrikler bu sıralar spersin

 8. Hasgul7095 dedi ki:

  Tebrik ediyorum doğaç başarıların devamı dileği ile suskunluğunu tam bozdunuz maşallah bizde malüm şartlardan dolayı öncekileri bulamadım bunu buldum kısmetsizliği az da olsa kırdık tabela 3 gelse tadından yenmezdi 🙂

 9. Dehaelif dedi ki:

  Teşekkürler doğac bey süpersiniz

BİR YORUM YAZ