TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

16 KASIM BURSA

 

İlk koşuda Ciğerpare, 3. koşuda Pluvia iyi koşmalarını beklediğim safkanlar.

 

YILDIZKÜMESİ : Yani öyle bir maiden grup ki kazananın net bir şekilde ilk ve son galibiyeti olacaktır.Bir de maiden ikramiyeleri gerçekten çok yüksek.Kazanan safkana 60 bin falan veriliyor ki 2.lik 3.lük ikramiyeleri de fazlasıyla tatmin edici.Dolayısıyla buna düzenleme gelmediği taktirde çoğu safkanın bilerek maiden dolaşıldığına şahit olmaya devam edeceğiz.

Bu bakış açısıyla baktığımızda geleceği olmayan bu safkanlar neden bu koşuyu kazansınlar ki?Ama elbet içlerinden biri kazanacak ve ben bu ismin Yıldızkümesi olmasını bekliyorum.

Kısa mesafeli kum pist yarışlarında nispeten daha iyi performansa sahip bir isim.Son startında ise ön tarafta potansiyelli safkanların süratli temposuna ayak uydurduğu için son 200’lerde emeklemeye başlamıştı.Bugün tempoyu kendi belirleyecektir ve kulvarının verdiği avantajla bariyeri tutup mesafeyi kısaltacaktır.Düzlüğe de 2-3 boy avanslı bir şekilde lider çıkması halinde geriden sprint gelmeyeceğine / gelemeyeceğine inanıyorum.

 

QUEEN OF PROTI : Bu safkanın bugün galibiyete uzanıp uzanmaması için önündeki tek engel bence start makinesi.Eğer ki Queen Of Proti kulvarından düzgün bir çıkış gerçekleştirirse uçuk tempolara çıkması muhtemel mücadeleyi sevdiği Bursa kumunda etkili düzlük aksiyonlarıyla lehine çevirir.Ki safkan gayet formda.

Queen Of Proti çok geç başlarsa işler karışabilir.Önceliği mantıken sprinter isimlere vermek doğru olacağından GRAY TAIL, ARKANSAS SOUL, AKINCI, BLACKBALL, BABAYEGA, ÜNLÜOĞLU, AKSAKALLI ve ANGELETTA sıralaması bütçeler el verdiğince dikkate alınabilir.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 7,4,5

2.AYAK : 11

3.AYAK : 6,4,10,8,9,7

4.AYAK : 9 / 7,1,3,6,5,2,4,8

5.AYAK : 3,1,2,10,6,8,7,9,5

6.AYAK : 4,12,6

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ