TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

15 OCAK İZMİR

1. ve 3.AYAK : Denk güçte isimlerin ideal pist ve mesafesinde start alacağı iki ayakta da çok ata şans vermekten yanayım.Sıralamam şablonumdadır.

 

2.AYAK : Kazanabilmesi için ısrarla liderliği alması şart olan bir isim ERTÜRKER.Üst üste şanssız şekilde 2. kalan safkan bugün serilik gösterip temposunu kabul ettirebilir.Tek çekincem safkana olumlu etki yaratan dil bağı takısının çıkarılmış olması.Eğer ki bundan olumsuz etkilenmezse galibiyete yakın görünüyor, favorim.

Evine dönen OĞLUMCAKO ve yarış gören GÜLBABA öncelikli rakip konumundalar.

Sonrasında LEVENTHAN, ÇELİKHİLAL ve KARAER düşünülebilir.

 

4.AYAK : Kısa mesafeli kaba kum yarışlarında şartlar lehine geliştiği vakit her daim 1.liğe oynayabilecek potansiyelde bir at KOCAOĞLAN.Son startında üst grupta erken baskı yiyince son 200’den sonra mücadeleden kopmuştu.Bugün lehine yönde kısalan mesafede daha iyisini yapacaktır.Çekindiğim rakibi Chris Bey’in ilk metrelerde biraz deparlanmada geciktiğini düşünürsek o yetiştirene kadar Kocaoğlan’ın aynayı geçmesini bekliyorum.

 

5.AYAK : Ara sonrası gördüğü yarışta düzlüğe kolay tempoda çıkmasına rağmen devamını getiremese de genel görünüm itibariyle gayet başarılıydı SİYAHÜZÜM.Bugün artan formunun yanı sıra rakipleri de uygun görünüyor.Dolayısıyla 1.likle tanışan isim olabilir.

Müthiş idman görünümünden sebep KANMANTAY görmezden gelemeyeceğim rakibi.

 

6.AYAK : Son ayakta baya geri planda kalmış iki safkana dikkat çekmek için onları ilk iki sıraya aldım.Bunlar BANES ve DRİNA.Pisti yeterince tanıyan ve kilo avantajına sahip Banes eğer ki ön tarafta sakin sürülürse düzlük boyu mücadelede kalacaktır.Drina’nın ise başarısı tamamen box ile alakalı.Eğer ki kulvarından normal başlarsa adından söz ettirmesini bekliyorum.

Haklı favoriler SİDELİ, SPRING BREAK, işlerinde akışlı görünen STEEL CLAW, gününde olursa LION FLAG, trafik sorunu yaşamazsa STAR SCREAM, ilerleyen yaşına rağmen DYMAXION ve ıslak pistten sebep HAYAL TUFANI 1.lik mücadelesinin diğer ortakları olmaya adaylar.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,5,8,9,3,1

2.AYAK : 3,8,4 / 7,2,5

3.AYAK : 4,1,3,2,7,6

4.AYAK : 2

5.AYAK : 8,4

6.AYAK : 13,18,7,2,9,11,15,10,16

ÜYE YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  BOL ŞANSLAR..,
  1 TEK DADAŞ
  8.7.5.2.1.3.4
  4 MOR YAĞMUR
  1.2.4.3.5.6
  9.8.4.6.5.3.7
  7.2.10.11.8.1.15.13.14

BİR YORUM YAZ