TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

15 MART KOCAELİ

Yedili plase ayağında 4 öneririm.

 

1.AYAK : Kısa ve orta mesafelerde pist ayırt etmeksizin oldukça etkili bir isim ACARER. Bu tarz rakipler yanında her daim kazanırda kalabilecek safkan için değişen jokeyi de avantajına olacaktır. Eğer ki start çıkışını ağır almaz ve önlere biraz erken sarkarsa tüm gruba hakim olmasını bekliyorum. Önde boş kalacağı gün gibi ortada olan PARANA, istikrarlı POLATLI RÜZGARI, son 2.liği ile DAĞIN ATEŞİ ve son galibiyetini elde ettiği pistte ÇERDİĞİN rakip konumundalar.

 

2.AYAK : Son startında üst düzey formda bir rakibe karşı elinden geleni yapsa da 2.likten öte gidemedi SENNA. Yine de genel görünüm itibarıyla ve arka gruba hakimiyetiyle sağlıklı duruyordu. Bugün de jokeyinden gerekli katkıyı görmesi halinde koşuya ağırlığını koyacaktır, favorim. En iyi olduğu pistte ve mesafede CHAIRMAN ile 8 yaşındaki BLACK ADLER öncelikli rakip konumundalar. Düzlük sprintiyle LIGNIN ENERGY, mütemadiyen iyi koşan LIONEFE, ön tarafta idareli sürülebilirse DEMENTED ve gününde olursa MÜHENDİS 1.lik mücadelesinin diğer ortakları olacaklardır.

 

3.AYAK : Nereden tutsak elimizde kalabilecek bir yarış. Dikkatimi çeken performansa sahip bir isim bulunmadığından değinebileceğim kimse de yok. Sıralama ve ayrım yapmadan H öneriyorum.

 

4.AYAK : Start problemini yenip doğru yarış seçimleri yakalayınca gücünü yansıtan ZLATIBOR, önde istediği tempoyu kurması muhtemel KARA HİSAR, sık koşmaktan hiç etkilenmeyen AVUKAT ve grubun potansiyelli 4 yaşlısı EZER GEÇER arasındaki mücadele 1.yi belirleyecektir.

 

5.AYAK : Bir tarafta 9 yaşına gelse de düzlüğe lider çıktığında geçit vermemeye devam eden TOROSDAĞI, diğer tarafta ise yeterince yarış gören ve kazanacak kıvama gelen potansiyelli KAÇANADAM. İkisi de gayet formdalar ve ondan da önemlisi ön tarafta istedikleri şekilde konumlanabilecekler. Bu şartlar altında ekürilerin kazanmasını bekliyorum.

 

6.AYAK : Yarış yaşamının ilk startındaki görüntüsüyle oldukça beğendiğim bir tay oldu REALM OF FIRE. O gün için startı ağır alan ve tecrübe eksiğini hisseden safkan üzerine gidilmemesine rağmen düzlükte kendi halinde gruba sokulmayı başardı. Bu kez hem artan forma sahip hem de koşmayı öğrendi. Mesafenin uzaması da lehine olacağından cazip konumda can yakabilir, dikkat edelim. İlk kez çıktığı Kocaeli kumuna uyum gösteren ancak sınıf bir rakibe çaresiz kalan FATİHAN ile daha iyi uyum göstermesi muhtemel pistte ve uzunda CEMİR şanslı gördüğüm diğer ikili.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2 / 1,4,8,7

2.AYAK : 7,2,6,8,3,4,1

3.AYAK : H

4.AYAK : 4,2,1,6

5.AYAK : 10

6.AYAK : 13,3,1

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ