TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

14 KASIM ADANA

KIR KUMRU : Adana pistini fazlasıyla benimseyerek iyice istikrar ve başarı sağlamaya başladı Kır Kumru. Kısa mesafelerde çok daha etkili olan safkan son startını uzunda kazanırken belki de yarış hayatının en iyi durumunda olduğunu gözler önüne serdi. Düzlükte bir anda yüksek hızlara çıkıp ayakları kaybolan safkan yine dişine göre rakipler yanında karşımızda. Ön taraf arkası sakin bir bekleme yarışı yapıp düzlüğe çıkılır çıkılmaz sergileyeceği akıcı aksiyonlarıyla seriye devam etmesini bekliyorum.

 

SUMEL HAN : Lady Venüs’ün koşmayacak olmasıyla beraber oldukça şanslı konuma geldi Sumel Han. Çünkü koşuda çok net bir kaçak safkan yok. Muhtemelen Super Tuna liderliği alacaktır ve Sumel Han da onun hafif dışında, kendi temposunda 2.likte gidecektir. Düzlükte ise en diri atakları sergileyeceğine inandığımdan galibiyete yakın olduğunu düşünüyorum.

Rakip olarak önce SUPER TUNA ve BIRAKIN GİTSİN, sonra OSMAN BEY, AHMET BEYLİ ve SILVER CLOUD dikkate alınabilir.

 

KARBELLA – SONZE : Adana çimindeki ilk startında, belki de kazanabileceği koşuda 6.lığa razı oldu Karbella. Yarışın en can alıcı yerinde dışarı açılma isteğinden sebep aksiyonları bozulunca jokeyi bir daha toparlayamadı ve safkan gücünü bile alamadan noktaladı. Bugün benzer durumun yaşanmayacağını öngörüyorum. Değişen jokeyi de daha iyi süreceğinden 1.likle tanışabilir.

Ankara’da çok da sıkıştırılmadan yarış gören Sonze ise gelişime açık bir tay. Dolayısıyla rakip konumunda olacaktır.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 12,5,9,8,7,4,3,6,2,1,10,11

2.AYAK : 6,1,7,11,3,10,5,2

3.AYAK : 4

4.AYAK : 7 / 10,3,8,1,2

5.AYAK : 6,9

6.AYAK : 1,8,2

ÜYE YORUMLARI - 4 YORUM
 1. ecemilner88 dedi ki:

  Doğaç Bey emeğinize sağlık. Bahtınız açık olsun.

 2. GFBMRTGLR dedi ki:

  Emeğine sağlık plase için yorumunuda alabilirmiyim

  1. dogac dedi ki:

   Denk koşu, 2 ve 3 önerebilirim

BİR YORUM YAZ