TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

13 OCAK İSTANBUL

4. ayağa 1 ve 4 eklenmiştir.(12:00)

 

1. ve 6.AYAK : Denk güçte isimlerin ideal mesafelerinde start alacağı iki ayakta da çok sayıda ata şans vermek mantıklı olacaktır.Sıralamam şablonumdadır.

 

2.AYAK : İkinci kez çıktığı sentetiğe oldukça uyum göstererek etkili bir performansa imza attı AYNALIÇARŞI.O gün için aynada kaybeden safkan bugün tartışmasız üzerine koyup daha iyisini yapacaktır.Tek çekincem mesafenin uzun olması.Ne kadar uyum göstereceğini tam olarak kestiremediğimden sadece favorim diyebiliyorum.

Sentetik performansı bu gruba fazlasıyla yetebilecek YÜKSELABİ ve mesafe tutan DEDEM AHMET rakip konumundalar.

 

3.AYAK : Şu ana kadar ortalama performansa sahip bir safkan NENİŞ.Aslında aksiyonları sentetiğe gayet uyumlu ve gücü oranında mücadeleye dahil olmaya çalışıyor lakin sonunu pek getiremiyor.Bugün ise ilk kez bu kadar uygun bir grup yakalamış durumda.Hışman da üst üste tercihliyorken bu fırsatı iyi değerlendirip galibiyete uzanmalarını bekliyorum.Çünkü eğer Neniş bugün de 1.likle tanışamazsa bence bir daha kendisi için çok zor olur.

 

4.AYAK : Net bir kaçak ismin olmadığı mücadelede eğer ki WINNER MAN‘e ‘kafayı al’ denilirse bence rölanti götürüp beyaz bayrak ayna yapar.Ancak hem böyle bir taktiğin verileceğini düşünmediğimden ki verilse bile jokeyinin ısrarcı biri çıktığında müsade edeceğinden sözlerimde ileri gitmeyeceğim.

Sene başında normal kilolara dönüp seri yapabilecek MY BILLIONAIRE ve üst düzey formda STARRY NIGHT 1.lik mücadelesinin diğer ortakları olacaklardır.

Çok sürprizde JUNO, AĞRI KASIRGASI, GOLD POLAT ve ALİÇO düşünülebilir.

 

5.AYAK : Gerek sentetiğe gerekse mesafeye oldukça uyumlu yapısıyla KARA VETAR favorim.Safkan biraz tecrübe eksiğine rağmen kilosu da boşken kazanırda kalacaktır.

Sakarya’dan dolayı grupta mesafe tecrübesi bulunan tek isim SON NOKTA, sentetikçi OPERA ve kilo avantajlı BOUBI şanslı gördüğüm diğer safkanlar.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 8,1,4,6,3,7

2.AYAK : 5,2,7

3.AYAK : 9

4.AYAK : 6,2,5 / 7,3,1,4

5.AYAK : 5,3,1,6

6.AYAK : 11,10,8,12,6,5,7,4

ÜYE YORUMLARI - 1 YORUM
 1. İlyas Türksever dedi ki:

  Bol şanslar..
  7.8.4.9
  2//4.5.7
  2.9.8.5
  5 STARRY NIGHT
  3.2
  3.2.6.8.10.11.7.12//h

BİR YORUM YAZ