TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

13 HAZİRAN ANKARA

ÖNEMLİ NOT : YARIŞLAR KUM PİSTE ALINDIĞI İÇİN İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUMDA DEĞİŞİKLİKLER OLMUŞTUR.2. AYAKTAN BAZI ATLAR SİLİNİP SON AYAĞA İLAVELER YAPILMIŞTIR.AYRICA 5. AYAKTA PRIOR’UN YERİNE LAST CHANCE LADY İLK SIRADAN YAZILMIŞTIR.ÇIKAN AT OLMADIĞI SÜRECE BAŞKA BİR DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.(14:15)BİRİNCİ ALTILI ÇALIŞMAM ÇİME GÖRE OLDUĞU İÇİN BAŞLADIKTAN SONRA DEĞİŞTİ VE ÖNERDİĞİM ATLARIN KUMDA GELİRİ NEREDEYSE YOK VE ZATEN YARIŞTAN ÇIKANLAR OLDU.DOLAYISIYLA KAFA KARIŞTIRMAMAK İÇİN 1.ALTILI ŞABLONUM SİLİNMİŞTİR.(14:25)

 

KARASUN : 800 metrelik son işinde kendinden emin görüntüsüyle dikkatime takıldı Karasun.Ondan önce gerçekleştirdiği uzun galobuyla gerekli nefesi toplayan safkanın bir Kaızbert yavrusu olduğunu da düşünürsek hazırlandığı aprantisiyle yarış yaşamına 1’de 1 ile başlayabileceği kanaatindeyim.

Rakipleri AĞAMSIN ve SİVEREK HAN olabilir.

 

HASANET : Ankara kumuna müthiş uygun yapıda bir isim Hasanet.Bu safkanın ilk 6 yarış boyunca tamamen çimde koşturulması bence çok yanlıştı.Bunu çoğu zaman bu satırlarda dile getirdim çünkü safkan aksiyon yapısı itibariyle ben net kumcuyum diye bağırıyordu adeta.İlgilileri de bana göre biraz geç de olsa sonunda kum piste çıkardılar safkanı.

1500 metreli yarışta kendi temposunu kurarak rakiplerini sürklase eder cinsten bir galibiyet elde etti Hasanet.Sonrasında doğal olarak Adana kumuna çıkmak zorunda kalan safkan o pistte biraz eksik koşsa da yine de potansiyelini belli eder cinsten yarışlar yaptı.

Bugün ise müthiş uyum gösterdiği Ankara kumuna 2. kez çıkıyor.Stili rakipleri mevcut olsa da Akın’ın yarış içerisinde ona göre yer tutacağına inanıyorum.Yani ölüm temposuna girip Hasanet’i bitirmeyeceğini umuyorum.Temposunu artırmak için 600’leri beklemesi halinde düzlükte rakiplerini ayırmasını bekliyorum.

 

LAST CHANCE LADY – LUNA LOVEGOOD : Ankara kumuna müthiş uyumlu yapısı ve karakteriyle namağlup ünvanını koruyor Last Chance Lady.Bugün de koşunun kuma alınmasıyla en şanslı konuma geldi.

Pist ayırt etmeksizin kazanan Luna Lovegood ise malum rakibi.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,9,1,11

2.AYAK : 16,9,1,8,12,2,6,4,10

3.AYAK : 3 / 1,5

4.AYAK : 3

5.AYAK : 7,8

6.AYAK : 1,6,2,10,11,8,3,13,4,9,7,15

ÜYE YORUMLARI - 7 YORUM
 1. ece milner dedi ki:

  Doğaç Bey iyi çalışmalar dilerim. Şansınız açık olsun.

 2. orcnfb orcnfb dedi ki:

  dogac besinci aayak patlamasin..orayi çoğaltsakk ne önerirsn? tşkrler

  1. dogac dedi ki:

   Prior ve Luna Lovegood dışına çıkarsa işler karışabilir, 13,7,18,9,17,2 gibi isimler bombada düşünülebilir

 3. Halit Poyrax dedi ki:

  Yolu Açık olsun Antronörün sen 10 kişiye bedelsin Koptudan Bariyer dibine ben senin için geldim Kalite asla tesadüf değildir sende busun #BizBizeYeteriz #DOĞAÇ‍♂️

 4. barbaros sazan dedi ki:

  At yarlsl sansoyunudegildir.bilgi ve takip oyunudur.sizde bunu haklyla yaplyorsunuz.

 5. Selçuk Coşkun dedi ki:

  Yorumların için teşekkürler doğaç kardeşim

BİR YORUM YAZ