TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

12 ŞUBAT BURSA

Antrenör dostuma tekrardan hoş geldin diyor başarılar diliyorum.Daha önce de belirttiğim gibi hem bazı illerde bana destek olacak hem de doğu illerine tahminlerde bulunacak.İsmini açıklamak istememesi kendi ricasıdır.Ben de saygıyla karşıladım.Sitemiz için hayırlı olsun.

Son ayakta çıkan at yerine 10 numaralı Real King eklenmiştir.(14:30)

 

ORTAYLI : Çimde bekleneni veremedikten sonra kum piste adım atınca istikrar yakaladı Ortaylı.Enteresan bir isim ve gününde olduğu vakit iyi işlere imza atabiliyor.Üst üste elde ettiği galibiyetler ardından son startını üst grupta alan safkan liderliği de alamayınca 6.lıkla yetinmek durumunda kaldı.Bu kez uygun gruba geldiğinden temposunu kurmakta çok gecikmezse beyaz bayrak ayna izletebileceği kanaatindeyim.

Rakibi önce CALİBE TAY, sonra KUBALI ve YENER olur.

 

TOROSDAĞI : Müthiş karakterini yansıtarak kazanmaya devam ediyor Torosdağı.Ölüm temposuna girdiği yarışta Vanlımaho’ya geçilişi bile şahaneydi.Bugün Batman Aslanı jokey tercihinden sebep kendisini yakın takibe alacak olsa da Torosdağı’nın temposunun bozulacağını düşünmüyorum.Düzlükte de olağanüstü inadını sergileyip dışından ve içinden gelmeye çalışan rakiplerine geçit vermeyeceğine inanıyorum.

 

ZDRAVETS – SIEMPRE : izmir’de çok üzerine gidilmeden yarış gören Zdravets Bursa kumunda ise potansiyelli ve formda rakipleri yanında 4. kalırken çok da uzakta değildi.Ayrıca sermaye barındırışı ve piste uyumu da dikkat çekiciydi.Benzer performansı göstermesi halinde ilk 1.liğini almaya yakın görünüyor.

Potansiyelli bir diğer isim Siempre ise yeterli hazırlıkları ve mesafenin 1200 olması sebebiyle rakip konumunda gördüğüm isim.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,4,12,2,3,10,8,5,11,7

2.AYAK : 8,9,6,3,4,1

3.AYAK : 1 / 7,4,6

4.AYAK : 2

5.AYAK : 9,7

6.AYAK : 1,11,6,5,12,10

ÜYE YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    doğaç doğaç..emegine yuregine saglik guzel insan 28tlye sayende iki misli altılı oldu:))

  2. barbaroza dedi ki:

    tşkrler. başarılarınızın devamını dilerim doğaç Bey

  3. PMC dedi ki:

    Startay yıkabilse oyun çok para yapacaktı.Kısmetimizde buymuş.Tebrikler ve teşekkürler

BİR YORUM YAZ