TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

12 KASIM İSTANBUL

Çıkan at yerine 5. ayağa 1 numaralı safkan eklenmiştir. (16:30)

 

VERNAZZA : Bir yarış evvel ön gruptaki yerini alarak geçerli bir galibiyete imza atmıştı Vernazza. Son startını aleyhine mesafede aldığı için çok da ölçü almamak gerek. Net bir şekilde orta mesafe atı olduğunu düşünüyorum çünkü. Bugün de istediği şartları yakalamış durumda. Koşuya tempo vermesi muhtemel safkan arkası 2-3 gibi konumlanırsa en iyi yeri tutmuş olacaktır. Düzlüğe çıkılır çıkılmaz ise artıracağı temposuyla başa geçip sprinterlere cevap vermesini bekliyorum.

Startta çok oyalanmazsa KINGSMAN ile gününde olursa LUMINESCENCE rakip konumundalar.

 

ÇELİKCAN : İlk kez çıkacağı sentetik piste aksiyon yapısı itibarıyla uyum göstermesini bekliyorum Çelikcan’ın. Ayrıca bugün ısrarcı başlaması halinde liderliği üstlenip rakiplerine temposunu kabul ettirecektir. Eğer ki çok erken baskı yemezse beyaz bayrak ayna yapabilir, dikkat edelim.

 

ANADOLU EDASI : Kan hattı olarak dikkat çeken bir tay Anadolu Edası. Eşkal olarak da güçlü görünen safkan iki sentetik startından da başarılı 2.likler elde ederek ayrıldı. Bugün ilk kez çıkacağı çimi ben daha iyi benimsemesini bekliyorum. Rakipleri arasında dikkatimi çeken herhangi bir isim olmadığından ön tarafa yakın konumlanıp etkili düzlük bindirmeleriyle sonuca gitmesini bekliyorum.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,7,6,2,1,4

2.AYAK : 1,3,4,2,7,6,5

3.AYAK : 7,1,2,6,5,4,3

4.AYAK : 1 / 4,2

5.AYAK : 6,7,5,1

6.AYAK : 3

ÜYE YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Poyraz1134 dedi ki:

    Doğaç ilk dört atını yaz Emeğine Emek kat 1500 cebine koy Doğaç ilk iki atları ile plase yap Parayı cebine koy Teşekkürler Doğaç buda Haftaya Galatasaray Fener Maç bilet parası Taksim eğlencesi oldu İyiki varsin

BİR YORUM YAZ