TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

12 HAZİRAN BURSA

 

UYGUR : Yarış yaşamına Kocaeli pistinde başlayan bir isim Uygur.Aksiyon yapısı itibariyle pisti benimseyip mesafe tutan safkan 2. startını kolay kazandıktan sonra 3. startında daha tecrübeli rakipler yanında bile ezilmedi.Ki jokeyi safkanını son metrelerde çok da zorlamadı.

Bugün ilk kez çıkacağı çim piste gerek kan hattı gerekse adım yapısı itibariyle gayet uyum gösterecektir.Anne kardeşleri arasında Adakarası gibi süper bir kısrak olduğunu unutmamak gerek.

Rakipleri arasında dikkatimi çekebilen başka bir isim yokken potansiyeline inandığım Uygur’un perdeyi açan isim olmasını bekliyorum.

 

TOMİRİS – NESTOR : Kısa mesafeli yarışların özellikle Bursa çiminde etkili ismi Tomiris ara sonrası eksiksiz dönebilen yapıda bir safkan.4-5 kez gerçekleştirdiği uzun galopları 1200 metrelik çim yarışı için yeterli olacaktır.Bu safkanın yarışa kendini verebilmesi için baştan itibaren 2-3 teşvik uygulamak önemli.Deniz Yıldız da bunu yapmayı seven bir jokey.Dolayısıyla Tomiris’i yarışa erken adapte edecektir.Sonrasında safkanın karakterli yapısını ortaya koyarak kazanırda kalacağı kanaatindeyim.

Bu tarz yarışların olmazsa olmazı Nestor ise rakip konumunda gördüğüm isim.Bu safkanın da kısa ve orta mesafelerdeki etkili yarışlarını hepimiz biliyoruz.Ön grup arkası 3-4 gibi yerini alıp düzlükte bariyere yakın sergileyeceği aksiyonlarla mücadelenin ortağı olmaya aday görünüyor.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5

2.AYAK : 4,7,8,11,9 / 14,6,12,13,2

3.AYAK : 2,9,12,11,8,7,5,10

4.AYAK : 6,7,5,3,2

5.AYAK : 11,1

6.AYAK : 8,6,9

ÜYE YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Doğaç son ayak icin bi iki cümle yaparmısın

  1. dogac dedi ki:

   Sevdiği Bursa çiminde ve tam mesafesinde koşacak olan World Fast, ara sonrası enteresan bir performans ortaya koyabilecek In The Navy ve gruptaki en potansiyelli isimlerin başında gelen, hazırlıkları da yeterli görünen Brave King benim tuttuğum üçlü

 2. Murat1983 dedi ki:

  Doğac kardeşim baktıysan programa 7 li pilase kimi onerirsün

  1. dogac dedi ki:

   7 ve 13 numaralı atları önerebilirim

BİR YORUM YAZ