TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

12 HAZİRAN ADANA

1.AYAK : İlk ayakta BANGIR BANGIR ve diğerleri şeklinde bir değerlendirme yapmak doğru olacaktır. Ankara çiminde uzundaki yarışını saymazsak kısa ve orta mesafede iyi performanslar ortaya koydu. Ki benzer yarışlarını yapması halinde bu rakiplerine çok net hakim olabilir. Ancak at atlamakta biraz zorlanmasından sebep sözlerimde daha ileri gidemiyorum ve rakiplerini de değerlendireceğim. Son 2.liğiyle dikkat çeken BRODBECK ve düzlüğe bir şekilde lider çıkabilirse TOWARDS VICTORY öncelikli rakip konumundalar. Kıpırdayan MESTİNAZ, lehine şartlar altında YOSUNKIZ, starttan çıkarsa POWER OF WOMAN, istikrarlı YILDIRIM HANIM, kısacı LET CROPS LAUGH ve ilk kez çıkacağı çimde seri aksiyonlarıyla REPERİN 1.lik mücadelesinin belirli metrelerdeki ortakları olacaklardır.

 

2.AYAK : Ankara çiminde üst düzey form tuttu ÇETREFİLLİ. Son startında şansını M.A.Ersoy’da deneyen safkan doğal olarak düzlükte ensede geldi. Bugün çok uygun rakipler yanında karşımızda. Adana çimini de benzer şekilde benimserse galibiyete yakın görünüyor. Yanına ben AGREEMENT yazacağım. Mesafe tutan bir isim ve ilk kez çıktığı çimde tatminkar bir 4.lük elde etti. Eğer ki bugün Çetrefilli eksik koşarsa devreye girecektir.

 

3.AYAK : Her sene alıştığımız şekilde yine seriye bağladı KARABAYIRLI. Bu tarz mesafeleri ve Adana’yı çok seven safkan yine benzer şartlar altında yarışacağından üst üste 3. kez kazanan olabilir. Mütemadiyen iyi koşan SER VEYRON ise zamanında ritme girmesi halinde ciddi rakip konumunda olacaktır.

 

4.AYAK : İlk bakışta CAGNER ile UĞURTAY ikilisiyle kapalı bir yarış gibi duruyor ama Cagner artık bana güven vermiyor ve Uğurtay’ın da arası olması benim bu ayakta arayışa gitmeme sebebiyet verdi. Gayet formda günler geçiren JAWINGER ön grupta bekleme yarışı yaparak da sonuca gitmeyi başarınca iyice farklılaştı. Dolayısıyla bugün de kazanırda kalmasını bekliyorum. ALLÖŞŞŞ ise Ankara’da çok başarılı performanslar sergileyerek Adana’ya geliyor. Burada da aynı yarışını yapabilirse devreye girecektir. Son olarak SILVER CLOUD diyeceğim. Bu safkanı yazmadığım zaman adeta başkalaşıyor. Ki çok yüksek ikramiyeleri de bıraktırdı bize. Bu nedenle bugün bir çarpı atmayı tercih ettim.

 

5.AYAK : Yarış yaşamının ilk startını tecrübeli isimler yanında almasına rağmen geçerli bir 2.lik elde etmişti ASLAN KARDEŞLER. Sonrasında bekleme yarışı yaparak daha etkili olan safkan gücü olmasına rağmen yine 2.liğe razı oldu. Bu kez oldukça uygun rakipler yanında karşımızda. Ön tarafa yakın yer tutup sakin sürülmesi halinde etkili düzlük bindirmeleriyle galibiyete uzanmasını bekliyorum.

 

6.AYAK : Nereden tutarsak elimizde kalabilecek bir yarış. Form ve güç dengelerinin eşit olduğunu düşündüğüm mücadelede çok sayıda ata şans vermek mantıklı bir tercih olacaktır.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,1,7,4,8,2,5,6,11

2.AYAK : 4,9

3.AYAK : 2,3

4.AYAK : 5,7,6,3,2

5.AYAK : 1

6.AYAK : 1,4,7,11,6,3,5,9,8,12,10

ÜYE YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Beta-5 dedi ki:

  Şanslı bir pazar olması dileği ile..;
  4,3,7
  4 ÇETREFİLLİ
  8,3,4
  5,3,7,6,4,2,1
  2,1
  7,9,3,10,11,2,1,4//H

 2. baba dedi ki:

  İyi pzarlar bol şanslar arkadaşlar

 3. Mel2t dedi ki:

  herkese bol şans ist koşu 6 da mahir abi bi aksilik olmasa 4 te 4 yapacak ayakları düz bassın özcanı şimdiden kutluyorum

 4. Poyraz1134 dedi ki:

  4 Tek Üç Misli
  Az Hırs Bol Para Parols
  TJK Bilet Detayı https://emedya-cdn.tjk.org/s/kupon/aa2fcf2d.png

 5. baba dedi ki:

  istanbul yarışları sentetige alındı

BİR YORUM YAZ