TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

12 EYLÜL İZMİR

BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,1,6,4,3,5

2.AYAK : 1,3,2,5,11,6,9,7,12,8,4

3.AYAK : 8,1

4.AYAK : 6,4,7,3,12,5

5.AYAK : 2

6.AYAK : 10 / 3,4,2,5

 

1.AYAK : Henüz maiden bir isim BÖRÜ.Ancak özellikle izmir çiminde ve mesafede ortaya koyduğu performans çok daha fazlasını ifade ediyor.Bugün rakiplerinin dişine göre oluşunun yanı sıra gidişat avantajına da sahip.Düzlüğe çıkılır çıkılmaz bariyer dibinden artıracağı temposuyla yarışı çalabilir, favorim.

Bu tarz yarışların olmazsa olmazı ŞEHRİBAN ve sorunlarından bir türlü tam olarak arınamasa da istikrarlı WONDERFULL öncelikli rakip konumundalar.

İzmir çimindeki tek koşusunu kazanan ve mesafe tutan MAYLİN, net sprinter GİDEREGİDER ve ters pisti benimserse MİR HANLI 1.lik mücadelesine dahil olabilecek diğer üçlü.

 

2.AYAK : istanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli derken güzel izmir’e de geldi BABA CAHİT.Bu safkanın şu ana kadar galibiyetle tanışamamış olmasını şanssızlık olarak değerlendiriyorum.Çünkü bazen geciken ataklarından bazense o gün için güçlü rakiplere denk gelmesinden sebep 1.liğe uzanamadı.

Bugüne döndüğümüzde ise bence bulup bulabileceği en uygun yarışı yakalamış durumda.Ayrıca son startında gözlüğünden kurtulan safkanın görüntüsünü daha çok beğendim.Tam mesafesinde, orta grupta yer tutmakta gecikmez ve virajda savrulmazsa ; resmen ‘al kazan’ denilen bu koşuda 1.likle tanışmasını bekliyorum.Zaten bugün de kazanamazsa bir daha kazanması çok ama çok zor olabilir.

 

3.AYAK : Zaman zaman bu satırlarda potansiyeline değindiğim bir isim YARIMADA.Özellikle mesafeye yatkın yapısıyla daha iyi rakipler yanında bile gücü oranında mücadelede kalmayı başarıyor.Bugün ise son yarışlarına nazaran oldukça müsait rakipler yanında start alıyor.Eğer ki aprantisinden sakin bir sürüş gelirse ben ilk yarışından sonraki 2. galibiyetine uzanacağı görüşündeyim.

Oyunu genişletmek isteyen takipçilerimiz önce BİRUMUT ve ONDÖRTŞUBAT, sonra FADİK ve GÜL YELELİ üzerinde durabilirler.

 

4.AYAK : Kaba kumda geçilmeden yoluna emin adımlarla devam ediyor SEE YOU SOON.izmir kumuna yatkın yapı ve aksiyonlarıyla iyi yerlere gelmesi muhtemel safkan koşunun da haklı favorisi.Ancak ben son galibiyetini biraz aldatıcı buldum.Çünkü öndeki safkanlar ölüm temposuna girdiler ve biraz da yarış ona kaldı.Dolayısıyla bugün rakiplerini de değerlendireceğim.

Kumu da en az çimi kadar olacak olan ve son idmanındaki görüntüsüne hayran kaldığım BEST FRIEND önde istediği avansı alabilirse düzlükte pisti ortalayarak direnç gösterebilir.

İlk kez çıktığı kumda fena sayılmayacak bir galibiyet elde eden RASTGO ise üzerine koyabileceğinden 3. sırada şans vereceğim tay.

 

5.AYAK : Güç dengelerinin kilo farklarıyla eşitlendiği mücadelede 4 isim arasında çok da ayrım yapamıyorum.Sıralamam şablonumdadır.

 

6.AYAK : ilk kez çıktığı uzun mesafede yakın ara 7. kalırken takibe aldığım bir tay oldu FRESH MONEY.Bugün bu kadar geri planda kalmasına asla anlam veremiyorum.İdmanlarında da üzerine koyan safkan muhakkak suretle 1.lik mücadelesinde olacaktır, dikkat edelim.

7 ay sonra yarış gören ve bugün uygun rakipler yanına gelen FOOL HARDY start problemi göstermezse yine düzlükte adından söz ettirecek bir diğer safkan.

Son 4.lüğü enteresan OGHUZALP, sonunu getirmekte zorlansa da istikrarlı ATLASHAN, ekürisiyle beraber MISS HEARTBREAKER, izmir çimini seven AZRASTAR, Tokaçoğlu bir şeyler katabilirse HADSİZ, annesinin hatrına FELICITA, canı isterse SON OF ZU ve tecrübe eksiği bulunsa da potansiyelli kan hattından sebep MRS DADAŞ sıralaması bütçeler doğrultusunda son isme kadar değerlendirilebilir.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6,4,7,3,12,5

2.AYAK : 2

3.AYAK : 10 / 3,4,2,5

4.AYAK : 3,1,4

5.AYAK : 1,2,7,4

6.AYAK : 4,3,5,1,12,9,11,10,6,13

6’lı ganyan 3.592,92 t vermiştir.

ÜYE YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Bol şanslar..,
  6 DYMAXION
  12.1.2.9.3
  4.8.1
  3.4.9.7.6.5.12.10.2.1
  2.6.3
  5.3.2.4.10.12.1

 2. Ferhat_42 dedi ki:

  Tebrikler üstad

 3. Poyraz1134 dedi ki:

  Ne Verdiğine gerek yok Altilinin Cumartesi sineması Basrolde Doğaç Son Ayak Fresh Money Şapka değil Gömlek Tişört Ayakkabı ları çıkartıyorum Doğaç sana iyi ki. Varsın‍♂️

 4. Oozdemirr dedi ki:

  Size neden İzmirin kralı dediklerini cok iyi anladım Doğaç bey.Çok çok teeşkür ediyorum

 5. astrakhan dedi ki:

  dogacim.yuregine.saglik.guzel.insan

 6. Poyraz1134 dedi ki:

  Geçen yazdım Cevap vermedin Tuzlaya gel yeme icmenn kalkma yerin benden sen gecemi gündüz Kişimi yaz Yazımı Fresh Money yaptın ben bekliyodum 500/1000 350000 TL şasirdim Ama sana değer l Kalite hiç bir zaman tesadüf değildir Sen gibi Ben kaçtım Gece Uzun))))))))

 7. sykn34 dedi ki:

  izmirin kralı çok saol iki altili birden aldık Allah seni baş ımızdan eksik etmezin

 8. Anonim dedi ki:

  Ufkuna nazar değmesin doğaç bey kardeşim.. başarın daim olsun.. mislilik şablon yapmışsın..

 9. Dogan dedi ki:

  Doğaç seni kpt dan zaman zaman tkp ediyodum sen izmirin kıralısın 5 tl ye aldım saol debirikler

 10. ecemilner88 dedi ki:

  Doğaç Bey geç de olsa doğum günü hediyemi aldım 🙂 Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.

 11. barbaroza dedi ki:

  ÇOK güzel kurguydu.Sizde atcı gözü varki Frehs money gibi atı bize kafada verdiniz.Basarinizin devamini dilerim. SAĞLIKLA KALIN.TEBRIKLER.

 12. Anonim dedi ki:

  Süpersiniz dogac bey diycek birşey yok

 13. Earth dedi ki:

  Güzel kalpli insan olduğun çok belli doğaç, teşekkürler

 14. Mcagatay dedi ki:

  Sayende 5 misli altılıyı bulduk eline sağlık kral

 15. Hasgul7095 dedi ki:

  Tebrik ediyorum kardeşim

BİR YORUM YAZ