TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

12 EKİM BURSA

Sonda çıkan tayın yerine 7 numaralı Zıvarıklı eklenmiştir.(12:35)

 

1.AYAK : Uzun süredir ortalarda görünmüyor OĞLUM SERKAN.Bazen stili rakiplerine denk geldiği için bazen de bence iyi durumda olmadığı için bu durum yaşanıyor.Bugün ise bulup bulabileceği en ideal şartları bulmuş durumda.Hem istediği şekilde temposunu kurabilecek, hem rakipler uygun, hem de en sevdiği Bursa çiminde start alıyor.Biraz olsun eski günlerinden bir şeyler sunabilirse beyaz bayrak ayna yapabilir.

Alakası olmadığı uzunda bile mücadelede kalarak ne kadar formda olduğunu belli eden ve bugün tam mesafesinde SİNOPLU MERVE ile start problemi göstermediği vakit bu tarz gruplarda her zaman kazanırda kalabilecek AYLİZ öncelikli rakip konumundalar.

Sürprizde BENLİ SULTAN ve TSARİGRAD düşünülebilir.

 

2.AYAK : Henüz maiden bir isim olsa da üst gruplarda ortaya koyduğu performanslarla dikkat çekiyor EL CAMINO.Bugün nihayet dişine göre rakipler yanında start alacak.Ritmini bulmakta çok gecikmezse kazanabileceği kanaatindeyim.

Potansiyelli THAMES, galibiyetinde değil de son 3.lüğünde dikkatimi çeken EYÇIENS ve istikrarlı WANHEDA 1.lik mücadelesine belirli metrelerde dahil olacaklardır.

Arasına rağmen VECTOR, alt grupta kolay kazanan ROTOVATÖR ve ekürisiyle beraber ÇUN bütçeler doğrultusunda değerlendirilebilir.

 

3.AYAK : Güç ve form durumları olarak aralarında çok da bir fark bulunmayan isimlerin mücadelesinde 7 ata şans vermeyi uygun gördüm.Sıralamam şablonumdadır.

 

4.AYAK : Gazi’de saçma bir taktik izlenince doğası gereği son 250’den sonra adım atacak hali kalmamıştı SOZOPOL‘un.Yani bu safkan bir Avangard, bir Radikal Prens değil ki öyle yarış yapabilsin.Her neyse son startında biraz daha sakin tempolarda sürülünce düzlükte gücü oranında mücadelede kalmayı başarmıştı.Bugün Bursa çiminde oldukça uygun rakipler yanında start alacak ve kilosu 54.Koşuda liderliği de üstlenebilir, sakince 2-3 de gidebilir yeter ki abartı tempolara çıkmasın.Ters pistten etkilenmez ve artırmak için düzlüğü beklerse galibiyete uzanan taraf olmasını bekliyorum.

 

5.AYAK : Dinçlik yarışlarını seven ve ideal şartlar altında start alacak olan BURAKŞAH favorim.

Ön tarafta yer tutması halinde MORTODELA ve erken önlere sarkabilirse BABA MUZO rakip konumundalar.

 

6.AYAK : Son 2.liği ile iyice dikkat çeken ALTIN KURUŞ koşunun da haklı favorisi.Ancak bu safkan yine liderlik isterse Zıvarıklı ile inatlaşmak zorunda olacağından son metrelerde ortalık karışabilir.

Ankara kumundaki aksiyonlarını beğendiğim HÜYÜK KAPLANI, kaçak isimleri önüne alıp bariyere yakın 3-4 gibi konumlanacak olan BARLIKEFE, yeterli hazırlıklarıyla KABAKÇİÇEĞİ ve ilk startında adapte sorunu yaşamasına rağmen düzlükte ciddi ara kapatan KERVANKIRAN adından söz ettirebilecek diğer taylar.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 8,3,6 / 1,4

2.AYAK : 7,3,2,4 / 5,1,6

3.AYAK : 9,3,6,5,2,1,4

4.AYAK : 7

5.AYAK : 5,9,2

6.AYAK : 3,2,10,11,7

6’lı ganyan 958,72 t vermiştir.

ÜYE YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  BOL ŞANSLAR
  3 SİNOPLU MERVE
  3.4.1.2.5.6.7
  1.4.9.6.2.3.5
  6.7.1.2.4.3.5
  7 ALPHA KURT
  7.3.2.8.11.10.12

 2. ecemilner88 dedi ki:

  Doğaç Bey çok tebrik ve teşekkür ediyorum.

 3. Kimbusinan dedi ki:

  Fazla param olmadığı için 5 te kaldım

 4. fark dedi ki:

  sevgili doğaç yıllardır yorumlarını takip ediyorum.bazı proğramlarda kendi tekim oluyor.sizin tekinizide yazıp iki tekle üç tekle oynamaya çalışıyorum.mümkünse sizden ricam tek attığınız atı bir yada iki atla rakibi olacak atları yazabilirmisiniz. en azından riskli tek attığınız zaman. sizin riskli teklerinixi biliyorum.risk alınmadan oynanmayacağınıda biliyorum lakin bazen sizin çok atla geçtiğiniz yerde ben tek bulabiliyorum.dolayısıyla böyle bir ricam oldu teşekkürler.

BİR YORUM YAZ