TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

11 ŞUBAT KOCAELİ

1.AYAK : Yarış yaşamının ilk startında 1500 metre gibi ilk kez koşan taya göre uzun sayılabilecek bir mesafede gerçekleştirdiği 3.lük baya iyiydi UYGUR‘un.Startı hafif tereddütlü alan safkan grubun da gerisinde kalmasına rağmen düzlüğe yakın doldurdu ve grubu ayıran ikili arasında sermayeli bir şekilde 3.lük elde etti.

Kazandığı tecrübenin yanı sıra artan formunu da düşündüğümüzde kendisinden daha iyi bir performans beklemek hakkımız.Rakipleri de müsait görünüyorken seveceği Mehmet Kaya kantarması altında ilk galibiyetine uzanmasını bekliyorum.

 

2.AYAK : Yeni senenin başlarında her zaman olduğu gibi form tutup seri yapıyor YILDIZHAN STAR.Son startında jokeyi uyuyunca kazanacağı koşudan olmuştu.Bu kez şartlar daha lehine olduğundan kaldığı yerden kazanmaya devam edebilir.

Behramkale’den çok olumsuz etkilenmezse SAVAŞ ATI ve yarış gören SİDELİ rakip konumundalar.

 

3.AYAK : Bu tarz mesafelerde piste uyumlu ve potansiyelli 3 safkan arasında çok da ayrım yapmak istemiyorum.ALİÇO, ONLY FOR LOVE ve İLHAM KIZIM üçlüsünü beraber değerlendiriyorum.

 

4.AYAK : istikrarlı sonuçlar alıyor genelde CESURHALİM.Dolayısıyla az çok ne yapacağı belli bir isim.Bu performansı bu grupta kazanmaya yetebileceğinden favorim.

ilk kez çıkacağı Kocaeli kumunu benimsemesi muhtemel BABÜRBEY ciddi rakibi olacaktır.

inatçı yapısıyla ATİK ATİK ve önde yeterli avansı alabilirse OĞLUM ORHAN kendilerine şans yaratabilecek diğer ikili.

 

5.AYAK : Gayet formda günler geçiriyor ŞERİFE ABLA.Bursa ve izmir galibiyetlerinin yanı sıra bu pistteki yakın ara 6.lığı da fena değildi.Bu kez uzayan mesafe ve yüksek tempoyu bulduğundan düzgün düzlük aksiyonlarıyla kazanan olabilir.

Aynı şeyi istemeleri muhtemel GÖNÜL AVCISI ve ALOYSHA öncelikli rakip konumundalar.

Sonrasında LOLAN GÜZELİ, KIZILYAR, BİLBİLAN ve SULTANHAN düşünülebilir.

 

6.AYAK : Tek galibiyeti maiden olsa da gruptaki potansiyelli isimlerden biri MINOR EMPIRE.Kocaeli kumuna uyumlu yapı ve aksiyonlarıyla gününde olduğu vakit etkili olabiliyor.Bugün de kilo avantajını en iyi şekilde değerlendirmesini bekliyorum, favorim.

Sprinter ANITA BLAKE ve SHANGHAIS GIRL aprantilerinden gerekli katkıyı alabilirlerse söz sahibi olacaklardır.

Ön grup arkası bekleme yapması muhtemel TİNEMİS, son işinde toparlanmış görünen DADDY COOL, kendini unutturan WHITE WATER, MADAM CHERNOBYL, istediği avansı alabilirse STRONGER, istikrarlı CORAL ROSE, arasına rağmen JUAGO, ters mesafeye rağmen COTTON CANDY ve canı isterse THREE CAT sıralaması bütçeler el verdiğince değerlendirilebilir.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4

2.AYAK : 2,3,5

3.AYAK : 1,3,2

4.AYAK : 1,4,3,6

5.AYAK : 6,7,5 / 4,8,2,3

6.AYAK : 12,11,10,9,6,7,1,2,3,5,4,8

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ