TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

11 HAZİRAN İZMİR

Şablon tutarını daha fazla aşmamak adına 3. ayaktan 4 numaralı safkan silinmiştir.(17:30)

 

1.AYAK : Bugün neden bu kadar geri planda kaldıklarına anlam veremediğim WONDERKID ve BY AKDEMİR ikilisi favorim.İkisinin de potansiyelli safkanlar olduklarına ve ideal şartlarda yarıştıklarına inanıyorum.Hazırlık devreleri de iyi olan bu ikiliden enteresan bir performans izleyebiliriz.

Yarışlarında bir türlü istikrar sağlayamasa da verilen arayı en iyi şekilde değerlendirip lehine çevirecek olan KING PINTO bu ikiliden hemen sonra değerlendireceğim isim.

Çimi de yapmaması için hiçbir sebep olmayan NEOS, jokeyiyle bütünleşen MESTAN EFE, startı ağır almazsa OĞLUM GÖKTUĞ, boş bir tay olmayan ŞİRİNLADY, göze hoş gelen eşkaliyle LOLİŞ, kilosuna rağmen MR NOBODY, kulvar avantajlı HÜSNİ ve tecrübe faktörüyle BLUE THUNDER kendilerine belirli metrelerde şans yaratacaklardır.

 

2.AYAK : Son dönemde üst düzey form tutmuştu ÇINAR BEY.Kısa uzun fark etmeksizin istikrar yakalayan safkan idmanlarındaki pırıl pırıl görünümüyle formunu koruduğunu gözler önüne seriyor.Kilosu biraz normal olsaydı sözlerimde daha ileri gidebilirdim.Lakin 60 kilo altında biraz temkinli yaklaşıyorum.Yine de bu pist ve mesafede rakiplerinden üstün olduğuna inandığım safkanı galibiyete yakın görüyorum.

Yakasına yapışan start probleminden kurtulabilirse CONGENIAL SON, dinçliği seven MASCHERANO, potansiyelli YOU NEVER KNOW ve ön tarafta sabırlı bir bekleme yarışı yaparsa AKARCA KHAN rakip konumunda olabilecek isimler.

 

3.AYAK : Denk güçteki isimlerin mücadelesinde şanslar eşit gibi görünüyor.Kendimce kapattığım koşuda sıralamam şablonumdadır.

 

4.AYAK : Gerek idmanlarındaki kendinden emin görüntüsü gerekse makineden seri çıkışı ile dikkat çekiyor MİLASBERK.Kan hattı itibariyle de potansiyel barındırdığını düşünürsek yarış yaşamına 1’de 1 ile başlamasını bekliyorum.

 

5.AYAK : Grupta bu pist ve mesafede en potansiyelli tay olduğu aşikar ILDIRLI‘nın.İzmir çimini de gayet seven safkan için koşu temposu da lehine gelişecektir.Ritme girmekte çok gecikmezse tüm grubu toplamaya yakın duruyor.

Koşu temposu lehine gelişecek bir başka isim olan TAKİEFE ise tanıdığı pistte ciddi rakip konumunda olacaktır.

 

6.AYAK : En iyi olduğu şartlarda PARAMPARÇA favorim.Kulvarı çok iyi olduğu için normal bir çıkışla orta grupta yerini alacaktır.Düzlükte sprint koridorunu oluşturmakta aşırı zaman kaybetmezse bariyere yakın sergileyeceği ataklarla perdeyi kapatan isim olabilir.

Aynı şeyi istemesi muhtemel EL PATRON ve sorunları çözülen OĞLUM MURAT 1.lik mücadelesinde izleyeceğimizi düşündüğüm diğer iki isim.

 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6,14,7,3,2,5,12,4,1,10,9

2.AYAK : 2 / 5,10,11,3

3.AYAK : 2,8,10,3,6,11,9,7,5

4.AYAK : 4

5.AYAK : 5,2

6.AYAK : 2,1,9

ÜYE YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    İzmirde sendeyiz güzel insan tşk.

BİR YORUM YAZ