TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

10 OCAK İZMİR

1.AYAK : Her hafta yakın ara bitirip farklı sonuçlar alabilen arap atlarının mücadelesine yeni isimler dahil olsa da çok ayrım yapmadan tüm safkanlara şans vermeyi uygun görüyorum.

 

2.AYAK : Starttan normal çıkıp çıkmayacağını bilemediğimiz için asla tek yazamadığımız CESURAYAK gayet formda günler geçiriyor.Box’a yenik düşmezse düzgün düzlük aksiyonlarıyla galibiyete uzanabilir.

Cesurayak’ın koşuya başlamaması durumunda sırasıyla DAIMON, ASİ KALP, GÜNIŞIĞI ve ÖZÇOCUK devreye girecektir.

 

3.AYAK : ilk kez kaba kuma çıkacak olsa da gerek kan hattı gerek hazırlıkları itibariyle piste uyum gösterecektir MY MOONSHINE.Rakiplerinin gücü de öyle abartılı düzeyde olmadığından tecrübe eksikliği hissetmemesi halinde sürprizi gerçekleştirebilir.

Pisti tanıyan EXTRAVAGANT ve kazanmayı öğrenen FOLKART SOCIETY öncelikli rakip konumundalar.

Sonrasında BLUE THUNDER, ROCKY BOY ve ONUR düşünülebilir.

 

4.AYAK : Son startını kazanırken de ön plana çıkarmıştım LUVİ‘yi.izmir kumuna uyumunu mesafeyle birleştiren safkan sert tempolara çıkmasına rağmen düzlük boyu dirençli kalmıştı.Bugün daha normal şartlar altında start alacağından 2’de 2 ile yoluna devam edebilir.

Mesafenin uzaması lehine bir diğer isim olan KICK COLLEEN ise hata kollayacaktır.

 

5.AYAK : Mesafede ve bu rakipler yanında sağlıklı bir TURKISH RANSOM her zaman 1.liğe oynar.Son dönemde biraz geri gitmiş gibi görünse de Fındıkkıran’ı önüne alıp doğru zamanlı bindirmeleriyle suskunluğuna son verebilir.

Kilo avantajlı LAST PRINCESS, DÖKERLİZ, uygun gruba gelen GIALLO RAGAZZA ve istediği avansı alabilirse FINDIKKIRAN kendilerine şans yaratabilecek isimler.

 

6.AYAK : Şartların sıfırlanmasıyla sene başında böyle bir grup yakalamayı başardı NİNOŞUN OĞLU.Safkan aslında iyi durumda ancak sert rakiplere çarpıldığı için ortalarda gözükmüyor gibi durdu.Bu kez en yakın rakiplerinin Ünlüoğlu ve Zorluat gibi isimler olduğunu düşünürsek etkili düzlük sprintiyle 9 yaşındaki kır atın perdeyi kapatmasını bekliyorum.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,9,5,6,1,2,4,7,8

2.AYAK : 5,7,2,1,4

3.AYAK : 7,6,4,3,2,1

4.AYAK : 3,4

5.AYAK : 2,7,5,3,4

6.AYAK : 1

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ