TJK Altılı Tahminleri, Tüyoları – Bariyer Dibinden – At Yarışı Tahminleri

10 MART ADANA

Antrenörün Kocaeli tahmini olacaktır.

 

1.AYAK : Kumda gördüğü yarışlarla nefes açığını gideren KRALDOĞU sevdiği çim piste çıkıyor.Rakiplerinin müsaitliğini göz önünde bulundurursak güzel bir sürprizle açılışı yapan isim olabilir.

Boş kiloda ve çime yatkın bir diğer isim MAVİ ATEŞ öncelikli rakip konumunda olacaktır.

Formda ACARTÜRK, inatçı karakteriyle AGAH ve bu tarz yarışların olmazsa olmazı ÖZDAMAR 1.lik mücadelesinin belirli metrelerdeki ortakları olacaklardır.

Oyunu daha da genişletmek isteyen takipçilerimiz şablondaki sıralamayı değerlendirebilirler.

 

2.AYAK : Mesafeye yatkınlıkları ve form durumları ile grupta ön plana çıkan ikili NAZARNAZ ve SELDA HANIM koşunun haklı olarak favorileri.

Jokey eli değecek olan BERSUN ATEŞİ, potansiyelli BUĞU ve kilo avantajlarını değerlendirmek isteyecek GEL GAYRI ile AKDENİZ FIRTINASI şanslı gördüğüm diğer atlar.

 

3.AYAK : Son dönem performansıyla çok farklı görünüyor HEADMAN.Özellikle Adana kumunda bambaşka koşan safkanın bugün ekürisinin de katkılarıyla ön tarafta oluşacak ölüm temposunu etkili düzlük aksiyonlarıyla lehine çevirmesini bekliyorum.

 

4.AYAK : Grubun tartışmasız en potansiyelli safkanı SANCAKTAR ara sonrası yeterli hazırlıklarla karşımızda.Jokeyinden istediği verimi alabilirse kazanan olabilir.

Yaptıkları ortada MEGA STAR ve sevdiği kısaya dönen YAĞMUR GÖZLÜ ciddi rakip olacaklardır.

 

5.AYAK : Son yarışlarında ilk iki sırayı paylaşan VICTOR WOLLES ve PURO ikilisi bugün de aynı şeyi yapmaya yakın duruyorlar.

Yanlarına enteresan bir performansa imza atabileceğini duyduğum TAŞKESEN‘i sürprizde yazıyorum.

 

6.AYAK : Çimde çok daha etkili aksiyonlar kurarak sonuca gidebilecek olan PİTANE favorim.Yeterince tecrübe kazanan safkan koşuya ağırlığını koyacaktır.

Hedef yaptığı koşuda ROYAL CHICK, ilk yarışı sonrası daha da üzerine koyabilecek PAMPHYLIA, çim beklenen BELLAGIO ANGEL ve ilk startını kazanırken fena bulmadığım, bugün de çimde daha iyisini koşabilecek olan LADY RUHA rakip sıralamam.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 9,10,5,4,6 / 8,7,11,1,2,3

2.AYAK : 3,1,13,8,10,11

3.AYAK : 1

4.AYAK : 5,2,7

5.AYAK : 4,5,7

6.AYAK : 6,2,9,7,8

ÜYE YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ